مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۱/۰۴

برگزاری جلسه ستاد دهه مبارک فجر

جلسه ستاد بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.
فرماندار راور: مسئولان و مدیران اجرایی شهرستان با تبیین آرمان‌ها و ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی و عمل به آن در برطرف کردن مشکلات مردم تلاش کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دکتر رضاعباسی فرماندار شهرستان راور در جلسه ستاد بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این شهرستان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام‌خمینی(ره) دستاورد‌های مهمی در عرصه‌های بین‌المللی، بیداری اسلامی، استکبارستیزی، مبارزه با ظلم، دفاع از مظلوم و عدالت‌خواهی را برای ملت ایران به ارمغان آورد. وی با اشاره به هجمه‌های دشمنان انقلاب اسلامی در مقابله با اقتدار نظام اسلامی گفت: امروز به پشتوانه همین انقلاب، ایران به یک قدرت برتر منطقه‌ای و توانمند در عرصه معادلات بین‌المللی تبدیل شده است. دکترعباسی ادامه داد: مسئولان و مدیران اجرایی شهرستان راور باید مجاهدانه همه توان خود را صرف خدمتگذاری به مردم نمایند و در اعتمادسازی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بکوشند.
گفتنی است در این نشست، مسئولان شهرستان به بیان دیدگاه‌‌ها و راهکارهای اجرایی به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر ویژه برنامه‌های مربوط به دهه فجر و بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان پرداختند.


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار