مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۰/۲۵

دیدار فرماندار راور با بانوان شاغل در فرمانداری

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن فرماندار شهرستان راور با بانوان شاغل در فرمانداری دیدار کرد و روز زن را به آنان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری راور به مناسبت سالروز ولادت سراسر نور و برکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مادر، فرماندار راور با بانوان شاغل در فرمانداری دیدار و از خدمات و تلاش های جامعه بانوان قدردانی کرد.
دراین دیدار دکتر رضا عباسی فرماندار شهرستان راور ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمة الزهراء (س) با اشاره به اینکه زنان در عرصه های مختلف حضوری موثر و فعال دارند و باید بیش از پیش از ظرفیت این قشر در بخش های مختلف جامعه بهره ببریم،اظهار داشت:  نقش زنان و بانوان در تمامی عرصه های فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی بر کسی پوشیده نیست و بانوان شاغل هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده اند و خدمات قابل تقدیری را در به جامعه خود ارائه نموده اند.
وی افزود:حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی شایسته زنان مسلمان و اسوه و نماد پاکدامنی و وارستگی برای زنان ایران اسلامی می باشد که پیروی از سلوک و منش آن بزرگوار، همچون چراغی، روشنایی بخش مسیر زندگی است.
فرماندار راور در ادامه گفت:سالروز ولادت زهـرای اطهـر (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، فرصت ارزشمندی برای توجه بیشتر به نقش و جایگاه زنان و هم فرصتی برای یادآوری تلاش‌ها و تأثیرگذاری بانوان در جامعه است.
در پایان این مراسم با اهدای لوح از بانوان شاغل در فرمانداری تجلیل شد .


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲