مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۲۲

شورای مسکن

طرح اقدام ملی مسکن در راور بصورت ویلایی اجرا خواهد گردید .

مالک اژدری فرماندار راور در جلسه شورای مسکن با اعلام این مطلب افزود متقاضیان ساخت مسکن که در سامانه ثبت نام نموده اند جهت انجام مراحل واگذاری زمین و دریافت تسهیلات به اداره راه و شهرسازی و بنیاد مسکن مراجعه نمایند .
فرماندار راور از متقاضیانی که مراحل ثبت نام خود را جهت دریافت زمین و تسهیلات تکمیل نکرده اند خواست هر چه سریعتر با مراجعه به اداره راه و شهرسازی و بنیاد مسکن با رفع اشکالات ، زمین خود را دریافت نمایند .
اژدری در ادامه گفت تا کنون 1125 نفر متقاضی در طرح اقدام ملی در شهرستان راور ثبت نام نموده اند که از این تعداد 569 نفر واجد شرایط می باشند که برای 116 نفر تشکیل پرونده انجام که تا چند روز آینده پیامک جهت افتتاح حساب و پرداخت وجه مشارکتی به آنها ارسال می شود و بقیه نیز در حال انجام می باشد .
مالک اژدری فرماندار راور در پایان از آغاز پرداخت تسهیلات مسکن به روستائیان و همچنین شهروندان راوری خبر داد و افزود به  افرادی که زمین جهت ساخت در بافت فرسوده و خارج از آن هم داشته باشند تسهیلات پرداخت خواهد شد و نظام مهندسی ساختمان جهت تهیه نقشه و نظارت و شهرداری نیز جهت صدور پروانه تخفیف تا 50 درصد خواهند داد .

 


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲