مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۵/۰۳

برگزاری جلسه شورای اداری

جلسه شورای اداری شهرستان راور با حضور دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور درمجلس شورای اسلامی، اژدری فرماندار راور، مدیرکل بنیاد مسکن ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ،مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسئولین شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری راور برگزار گردید.
مالک اژدری فرماندار راور در جلسه شورای اداری راور اعلام کرد : جاده طاشک به تیران با هماهنگی انجام شده با اداره راهداری و پیمانکار بزودی آسفالت خواهد شد.
وی با بیان اینکه بیش از ۹۵ درصد روستاهای شهرستان راور گازرسانی شده‌اند تاکید کرد: فقط تعداد کمی از روستاهای زیر ۱۰ خانوار شهرستان گازرسانی نشده‌اند که طی ۲ ماه آینده این روستاها نیز از نعمت گاز بهره‌مند می شوند و جشن پایان گازرسانی ۱۰۰ درصدی شهرستان را خواهیم گرفت
دکترمحمدرضا پورابراهیمی با در نشست شورای اداری شهرستان راور با حضور چند تن از مدیران کل استان اظهار کرد:
با سازمان انرژی اتمی برای آغاز عملیات اکتشافی در بخش وسیعی از محدوده های معدنی شهرستان توافق شده که به این معنی است در نقاطی که به مواد معدنی غیرپرتوزا دسترسی پیدا کنیم امکان سرمایه گذاری و اشتغال جوانان شهرستان فراهم می شود.
دکتر محمدرضا پورابراهیمی در این جلسه مباحث مختلفی در ارتباط با شهرستان راور در دستور کار قرار گرفت و گازرسانی در بخش های مختلف شهرستان رو به اتمام است و طی دو ماه آینده برنامه گازرسانی به روستاهای بالای 10 خانوار را نهایی می کنیم و تا پایان سال گازرسانی به تمامی روستاها و مناطق شهری این شهرستان را جشن می گیریم.
پورابراهیمی با اشاره به مسیر کرمان – راور – دیهوک بیان کرد: بخش زیادی از قطعات محور کرمان – راور رو به اتمام است و تا پایان سال بخش زیادی از این راه مورد استفاده قرار می گیرد و در محور راور به دیهوک نیز با توجه به اینکه 103 کیلومتر در حوزه استحفاظی استان کرمان و شهرستان راور است، مقرر شد حدود 25 کیلومتر از بازسازی و روکش آسفالت که لازم است توسط اداره کل راهداری انجام شود.
نماینده مردم کرمان و راور در ادامه افزود بعد از 103 کیلومتر که در حوزه خراسان جنوبی است و بدترین وضعیت مسیر کرمان به مشهد است، قرار است نشست مشترک نمایندگان منطقه و مدیران راهداری و فرمانداران با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار و اعتبارات ویژه ای در این بخش در نظر گرفته شود و در خراسان جنوبی نقاط بحرانی را پوشش بدهیم.


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲