مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۷/۱۰

جلسه شورای اداری

جلسه شورای اداری شهرستان راور با حضور حجت الاسلام و المسلمین زمانی امام جمعه ، مهندس اژدری فرماندار راور ، معاونین ، بخشداران ، شهرداران ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار گردید .
در این جلسه امام جمعه راور به آیه ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه اشاره  و افزود خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع یکی از حسنات است . ایشان در ادامه گفت همه در کنار هم با استفاده از ظرفیت ها به مردم خدمت نماییم .
در ادامه مالک اژدری فرماندار راور نیز با اشاره به مسئله مهم اشتغال به تسهیل امور و پاسخ استعلام ها در مدت زمان معین اشاره و افزود همه دستگاه های اجرایی شهرستان جهت رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال همت نمایند .
اژدری در ادامه به بازگشایی مدارس اشاره و افزود همه باید به آموزش و پرورش در زمینه ایجاد زیر ساخت ها و سایر مسائل کمک نمایند .
فرماندار راور به بیماری کرونا و پیشگیری از آن تاکید و افزود مردم را در جهت واکسیناسیون تشویق و هم مدیران و هم کارکنان نیز باید واکسینه شوند .
اژدری فرماندار راور در ادامه به نظم و انضباط اداری و برنامه ریزی و پیگیری موارد کاری اشاره و افزود همه با همت و پشتکار و رعایت اصول کاری و نظم اداری و از همه مهمتر رسیدگی به مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع همت نمایند و مدیران و پرسنل باید در کنار نظم امور پاسخگوی مردم باشند .
در ادامه بر اساس برنامه جلسات شورای اداری ، مدیر آموزش و پرورش و اداره تبلیغات اسلامی گزارشی از اقدامات خود را ارائه نمودند .


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲