مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۱/۰۴

پیام فرماندار در محکومیت اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران

پیام فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان راور در محکومیت اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

باسمه تعالی

امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیش از هر زمانی در منطقه و جهان اثر گذار بوده و به نقطه قوتی برای اقتدار کشور تبدیل شده است
پیشرفت کشور در فناوری های نوین، هوا و فضا، تجهیزات نظامی، پرتاب ماهواره ها، تقویت و توسعه صنایع دفاعی و موشکی، ایجاد امنیت منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، مبارزه با داعش و گروهک های ترویستی، کمک رسانی و امداد رسانی به مردم در بلایای طبیعی، انسانی، معیشت مردم و ...، تمامی این دستاوردها موجب افزایش بغض و کینه استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی نسبت به این نیروی خدمتگزار و مقتدر شده است.
قطعا اگر اقدامات و مجاهدت های سپاه پاسداران در تامین امنیت منطقه و مبارزه با تروریست ها نبود، بیشترین آسیب ها و مشکلات امنیتی گریبان گیر خود کشورهای اروپایی می شد.
موقعیت استراتژیک سپاه در معادلات بین المللی و همچنین عدم توانایی کشورهای استکباری در رویارویی نظامی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، موجب شده که سردمداران آنها به تصور خود به دنبال کمرنگ و محدود کردن سپاه باشند.
اینجانب ضمن محکومیت اقدام تاسف آور پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعلام می دارد این گونه اقدامات به هیچ عنوان از محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دل مردم نخواهد کاست، بلکه موجب افزایش قدرت، محبوبیت و حمایت از این نیروی مخلص و خادم خواهد شد.

 
رضا عباسی


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲