مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۱/۰۳

معرفی رئیس جدید منابع طبیعی شهرستان

طی حکمی از سوی مهندس رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی استان رضا مصلح رئیس جدید منابع طبیعی شهرستان راور شد.

در جلسه ای که به منظور تکریم و معارفه روسای منابع طبیعی شهرستان راور با حضور فرماندار شهرستان و مدیرکل منابع طبیعی استان و بعضی از روسای ادارات برگزار و از خدمات محمد جوکار تقدیر و رضا مصلح به عنوان رئیس جدید منابع طبیعی شهرستان معرفی شد.
 در این ادامه رجبی زاده گزارشی از اقدامات انجام شده توسط اداره کل منابع طبیعی استان در حوزه های مراتع خیابان و آبخیزداری در حوزه شهرستان راور ارائه کرد.
 در این جلسه دکتر عباسی خواستار این شد که با توجه به گستردگی شهرستان راور و بعضاً عقب ماندگی هایی که در بعضی موارد وجود دارد باید منابع مالی و اعتباری کافی به این شهرستان تخصیص یابد . عباسی تاکید کرد از مدیران کل استان می خواهیم که نگاه ویژه ای به شهرستان راور داشته باشند ، چرا که مردم بسیار نجیب و عزیز در این شهرستان حضور دارند و شایسته خدمات بیشتر هستند این همت عالی مدیران استانی و ملی را نیز می‌طلبد . فرماندار تاکید کرد یکی از خواسته های ما استفاده از نیروهای توانمند مدیر راوری در مناصب استانی است.
دکترعباسی تاکید کرد ضمن رعایت قوانین بایستی رضایت مردم از عملکردها مدنظر مدیران باشد و محور هر نوع تصمیم گیری منافع مردم وخدمت به آنان باشد و روند امور تسهیل شود .


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲