مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۳/۲۸

شورای ترافیک شهرستان

برنامه جامع کاهش تصادفات با پیگیری اجرای محور دوم باند چترود به راور – دیهوک و رفع نقاط حادثه خیز ، نصب علائم هشدار دهنده و حضور و کنترل پلیس در جاده ها در یک برنامه زمانبندی اجرایی می گردد .
این مطلب را مالک اژدری فرماندار راور در جلسه شورای ترافیک شهرستان که با حضور معاون دفتر فنی استانداری و اعضای شورای ترافیک شهرستان برگزار شد ، عنوان و افزود : جهت کاهش تصادفات علاوه بر آموزش مردم جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، دستگاه های اجرایی نیز باید پیگیر رفع نقاط حادثه خیز ، نصب علائم و مهمتر از همه اجرای محور دوم باند چترود – راور بطور مستمر باشند و تا رسیدن به نتیجه مطلوب موارد پیگیری و اقدام شود .
فرماندار راور به راه اندازی مرکز معاینه فنی خودرو اشاره و افزود: با راه اندازی این مرکز علاوه بر کاهش هزینه ها از رفت و آمد شهروندان به شهرهای مجاور کاسته شد.
فرماندار راور در ادامه از اقدامات انجام شده توسط شهرداری ، راهداری و پلیس راه و پلیس راهور در رفع نقاط حادثه خیز و نصب چراغ راهنمایی و رانندگی و نصب علائم تشکر کرد .
در ادامه کریمدادی معاون دفتر فنی استانداری کرمان نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه کمیته ایمنی ترافیک و همچنین اجرای برنامه جامع کاهش تصادفات ارائه نمود .
در پایان اعضای شورای ترافیک نیز مسائل و مشکلات خود را ارائه و جهت رفع آنها موارد مصوب گردید .


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲