مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان

در این جلسه گزارش پیشرفت پروژه های ادارات و نهادهای دولتی شهرستان ارائه و بررسی شد .
اژدری فرماندار راور، به نقش برنامه ریزی و پیگیری مستمر به جذب اعتبارات اشاره کرد و گفت سعی خواهیم کرد اعتبارات را افزایش دهیم و ادارات موظفند پیگیری های لازم را از اداره کل خود انجام دهند و افزود جذب اعتبارات مستلزم پیگیری روسای ادارات است که در کنار پیگیری و کمک محقق خواهد شد .
مالک اژدری به اعتبارات جذب شده توسط برخی از ادارات به ویژه راه و شهرسازی ، راهداری ، آب و فاضلاب ، منابع طبیعی ، بنیاد مسکن و ... در سال گذشته فعالیت های انجام شده پرداخت و گفت 80 درصد کار محور دوم مربوط به مسیر راور کرمان در دوسال اخیر انجام شده و ساخت این جاده مهم با شدت در حال پیگیر و انجام است .
آبرسانی به چندین روستا در کوهساران و بخش مرکزی انجام شده و در همین راستا بسیج سازندگی کمک موثری داشته است و با پیگیری های انجام شده عملیات گازرسانی به روستاهای باقی مانده بخش کوهساران از دیروز آغاز شده و با اجرای این پروژه ها و گاز رسانی به روستاهای راور به 100 درصد خواهید رسید .
در حوزه بنیاد مسکن منظومه بنیاد مسکن در دست تهیه است که طی روزهای آینده جلسه برنامه  ریزی ویژه آن برگزار خواهد شد .
ساخت سد قطروئیه بطور کامل انجام شد که امیدواریم بزودی وارد مدار شود و خط انتقال آن در سال جاری آغاز شود .
مالک اژدری گفت در بحث سازمان های حمایتی با توجه به جامعه هدفی که دارند سعی خواهیم کرد اعتبارات بیشتری را پیش بینی کنیم .
در موضوع شهرداری ها نیز زیباسازی شهر موضوع مهمی است که  در دستور کار قرار گیرد و اعتبار ویژه ای در نظر می گیریم و در سال 98 و 99 بیش از 10 میلیارد تومان اعتبار به شهرداری راور در نظر گرفتیم تا علاوه بر زیبا سازی در بهبود عبور و مرور و آسفالت معابر شهر اقدام شود .
موضوع برق رسانی نیز جلسه ای با مدیرعامل برق شمال استان داشتیم که با کمک شهرداری ها و دهیاری ها پروژه های مروبط به برق رسانی در چند ماه آینده انجام خواهد شد .
رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان به موضوع قطعی برق در راور اشاره کرد و گفت با پیگیری انجام شده قطعی های برق را از شهرستان راور بخاطر گرمی این شهر و دلایلی که به مدیران ارائه کردیم به کمترین حد رساندیم و با توجه به اینکه مصرف آب و برق در شهر افزایش یافته است و لازم است همه مدیران در جهت فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی به عموم مردم داشته باشند تا صرفه جویی برای جامعه اهمیت پیدا کند .
فرماندار راور در پایان جلسه به موضوع مهم احتمال وقوع پیک پنجم کرونا پرداخت و خواستار جدی گرفتن موضوع توسط کلیه کارکنان ادارات شد .


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲