مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

جلسه کمیته برنامه ریزی

مدیران دستگاه های اجرایی ضمن پیگیری تخصیص اعتبارات بر عملکرد پروژه های عمرانی نظارت کامل داشته باشند .
این مطلب را مالک اژدری فرماندار راور در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان راور عنوان و  افزود با توجه به تخصیص اعتبارات سال 1399 که در آن ادارات از 40 تا 100 درصد جذب نموده اند باید با همت و تلاش و دقت لازم پروژه های عمرانی را تکمیل نمایند .
ایشان در ادامه از تخصیص اعتبار به اصلاح و روکش آسفالت کمربندی راور و 7 کیلومتر از قطعه راور به زرند و اصلاح نقاط حادثه خیز و آسفالت بعضی از مسیرهای روستایی توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و همچنین تکمیل و آسفالت بخشی از مسیر محور راور به چترود توسط اداره کل راه و شهرسازی  و همچنین از تخصیص 35 درصد از اعتبار 4 میلیارد تومانی جهت آسفالت معابر و کوچه های شهر به شهرداری راور و اداره ورزش و جوانان با 3 میلیارد تومان جهت ساخت خانه جوان ، تکمیل زورخانه و تعمیر اماکن ورزشی و سایر پروژه ها شامل آب و فاضلاب شهری و روستایی ، جهاد کشاورزی ، آموزش و پرورش ، شبکه بهداشت و درمان ، بنیاد مسکن و ... جهت تکمیل پروژه های عمرانی تخصیص یافته است .
اژدری در پایان ضمن تشکر از زحمات مدیران شهرستان راور از آنها خواست با همت ، تلاش و پشتکار جهت جذب اعتبارات با دقت و سرعت اجرای پروژه های عمرانی شهرستان را پیگیری نمایند .


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲