مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۷/۲۰

برگزاری جلسه یا مدیران مدارس

جلسه مدیران مدارس شهرستان با حضور حجت الاسلام تویسرکانی امام جمعه ، اژدری فرماندار راور ، بستانی مدیر آموزش و پرورش و مدیران مدارس شهرستان برگزار شد .
در این جلسه امام جمعه راور ضمن اشاره به این مهم که شهدای والا مقام ، رزمندگان دلاور، جانبازان مقاوم و آزادگان صبور هر کدام مرحله ای از هدایت را طی کرده‌اند و دارای درجات معنوی متفاوت هستند بیان کرد: برای خیل عظیم دانش آموزان که ساعات زیادی از شبانه ‌روز در اختیار معلمین هستند شهدا الگوی بسیار خوبی می باشند و این رسالت سنگینی بر دوش همه ماست که ارزش‌های دفاع مقدس را به نسل جدید منتقل نماییم.
امام جمعه در ادامه سخنان خود به یکی از ویژگی های سردار دلها حاج قاسم سلیمانی اشاره نمود و افزود؛ ایشان اهل مطالعه و تحقیق بودند و از هر فرصتی برای مطالعه و کسب دانش استفاده می‌کردند.
در ادامه این جلسه، اژدری فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان راور به اهمیت کسب دانش روز و عقب نماندن از قافله علم و دانش اشاره نمود و افزود: برای کسب موفقیت باید سه اصل مهم یعنی برنامه ‌ریزی، پیگیری و نظارت مورد توجه قرار گیرد.
وی ضمن تقدیر از همت و تلاش دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان راور توصیه نمود:همه ما باید در کنار رعایت اصول و قوانین، حس وفاداری به مجموعه ابتکار عمل، وجدان کاری و از همه مهمتر انضباط اجتماعی را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
فرماندار راور در پایان به ضرورت فاصله ‌گذاری اجتماعی، ماسک زدن از منزل تا منزل، شستن دستها و رعایت همه اصول بهداشتی برای مبارزه با کرونا اشاره کرد.

 


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲