مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۵/۰۸

دیدار مدیر کل تامین اجتماعی استان

در دیدار حسینی مدیرکل تامین اجتماعی استان با مالک اژدری فرماندار راور گفت : شهرستان راور یکی از شهرستان هایی است که نسبت به نرم کشور دارای بیمه شدگان زیادی می باشد. در شهرستان راور بالغ بر 52درصد از جمعیت این شهرستان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند . در حال حاضر بالغ بر 2هزار خانوار مستمری بگیر این سازمان بزرگ هستند.
حسینی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی در بحث همسان سازی حقوق مستمری بگیران گفت از اول مرداد اجرایی خواهد شد و در سراسر کشور طبق گفته مسئولین در مرداد ماه با  افزایش های جدید در راستای همسان سازی و همین طور افزایش های سالیانه مستمری آنها به حسابشان واریز خواهد شد.
درادامه گفت انتظار داریم که کارفرمایان نسبت به پرداخت حق بیمه خود به سازمان تامین اجتماعی اقدام کنند تا این سازمان بتواند به موقع تعهدات خودش را انجام دهد خوشبختانه در شهرستان راور با پیگیری های انجام شده مسئولین محترم بخصوص فرماندار محترم در زمینه افزایش اشتغال و حفظ اشتغال ایجاد شده به نحوی که این شهرستان بیش از 8درصد افزایش مقدار بیمه شدگان را در سال گذشته دارد که جای تشکر دارد .
درپایان حسینی گفت:طرح های توسعه بسیار خوبی در شهرستان هست که فرماندار شهرستان بخوبی پیگیری می کند و امیدواریم هر چه زودتر تحقق پیدا کند و به افزایش اشتغال بیشتر در شهرستان منجر شود و از زحمات ایشان و مسئولین شهرستان تقدیر وتشکر می کنیم.
در این دیدار آقای اژدری فرماندار راور خواستار افزایش سهمیه بیمه قالی بافی و همچنین بیمه کارگران صنعتی و ساختمانی شد .


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲