مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۸/۱۶

اجرای مصوبات سفر وزیر ارتباطات به استان کرمان تا پایان سال جاری

رتبه ۲۱ استان کرمان در حوزه توسعه ارتباطات و زیر ساخت

استاندار کرمان گفت: استان کرمان به لحاظ ارتباطات، زیر ساخت ها و مخابرات به نسبت استان های دیگر مشکلاتی دارد و واقدامات انجام شده پایدار نبودند.

دکتر محمد جواد فدائی استاندار کرمان در نشست بررسی مشکلات ارتباطی استان با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه قرار بر احداث دکل مخابراتی بوده است و 40 عدد بهره برداری شده ولی حدود همین تعداد هنوز باقی مانده است، افزود: مصوبات سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اردیبهشت سال جاری هنوز به صورت کامل اجرایی نشده اند.

در ادامه این نشست حسین فلاح جوشقانی معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: تمام سعی و تلاش وزارت اتباطات بر سرویس دهی خوب و مناسب در سراسر کشور است و در آینده نزدیک تمامی خدمات بر این بستر انجام خواهد شد.

مهرداد ترابیان مدیر کل دفتر هماهنگی امور استان ها وزارت ارتباطات با اشاره به اینکه استان کرمان به لحاظ توسعه ارتباطی 21 امین استان کشور است، افزود: پهناوری استان کرمان سبب شده این توسعه با مشکلاتی روبرو باشد.

وی گفت: برای استان در 25 نقطه در نظر گرفته شده است و شرکت مخابرات قرار است قبل از اتمام سال جاری زیر ساخت این نقاط را تامین کند. ترابیان با اشاره به دستور اکید وزیر ارتباطات مبنی بر استفاده از تولید داخل، تاکید کرد: چنانچه فیبر نوری درخواستی وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه آن توسط شرکت های سازنده حل شود، در استان کرمان معضل 300 کیلومتر توسعه شهری مخابراتی و ارتباطی و 400 کیلومتر توسعه شبکه روستایی به زودی مرتفع خواهد شد.
لازم به توضیح است در این جلسه که بیش از سه ساعت به طول انجامید مشکلات توسعه ارتباطات و زیر ساخت ها در شهرستان های کرمان، جیرفت، عنبرآباد، بافت، رودبار جنوب و راور، همچنین مشکلات مرتبط با سامانه پایش تصویری، مشکلات منطقه گردشگری هفت باغ علوی، مشکلات توسعه شبکه دولت الکترونیک و تعرفه های مربوط بررسی شد.


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲