مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۸/۰۲

برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان با حضور آقای اژدری فرماندار و مدیران مرتبط و نمایندگاه کشاورزان و مالکان چاه تلمبه های آب کشاورزی در محل فرمانداری برگزار شد .
در ابتدای این جلسه  آقای کاربخش مدیر امور منابع آب گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه و  تعدادی از کشاورران نیز مسائل و مشکلات  خود در زمینه های  مختلف را مطرح نمودند.
در ادامه جلسه آقای اژدری فرماندار با اشاره به کمبود آب خواستار مدیریت منابع آب و اجرا طرحهای آبیاری نوین و همچنین اصلاح الگوی کشت شد.
اژدری به بحث مبارزه با آفات اشاره و خواستار برگزاری دوره های آموزشی و راهنمایی و مشاوره کشاورزان در زمینه های مختلف شد.
فرماندار افزایش تولیدات کشاورزی را باعث رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در شهرستان عنوان و افزود این مهم با راهنمایی کشاورزان وبرگزاری  دوره های آموزشی واجرای طرح های نوین  توسط ادارات جهادکشاورزی،امور آب ،منابع طبیعی ومحیط زیست قابل انجام است.
اژدری به پرداخت تسهیلات به کشاورزان درزمینه خرید ادوات و ...اشاره و افزود جهت احداث گلخانه نیز تسهیلات خوبی در نظر گرفته شده است.
درپایان در مورد خاموشی موتور پمپ های کشاورزی تصمیم گیری شد و مقرر شد از 15 آبان ماه لغایت 15 آذر به مدت یک ماه خاموش شوند و در ادامه جلسه از تعدادی کشاورزان تجلیل بعمل آمد.


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲