مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
طرح ابتکاری صبح وهنر در دبیرستان  فاطمیه راور
۱۳۹۵/۱۰/۱۳

طرح ابتکاری صبح وهنر در دبیرستان فاطمیه راور

طرح ابتکاری"صبح وهنر" در دبیرستان  فاطمیه دوره اول شهرستان راور
با حضور آقای میرصادقی فرماندار راور ، آقای نخعی مدیر آموزش و پرورش و تعدادی از مسئولین شهرستان از نمایشگاه آثار دانش آموزان دبیرستان فاطمیه در راستای اقتصاد مقاومتی بازدید گردید.
آقای میرصادقی فرماندار شهرستان راور ضمن تقدیر و تشکر از دانش آموزان و مسئولین مدرسه بر تداوم چنین ابتکار و طرح ها در سطح مدارس و همچنین لزوم فرهنگ سازی فرهنگ کار وتلاش و آموزش مهارتهای مختلف هنری و مساله کار آفرینی در بین دانش آموزان در کنار درس و تحصیل ، تاکید نمودند.
آقای میرصادقی گفت شما دانش آموزان که آینده سازان این مملکت هستید و در کنار درس خواندن ، یک حرفه و آموزش فنی و حرفه ای را یاد بگیرید و از دانش آموزان خواست با توجه به سابقه ی هنری فرش راور در جهت احیای آن تلاش نموده و با بافت قالی این صنعت دیر پای راور را زنده نمایند و با توجه به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل همه مردم بخصوص نسل جوان باید کمک کرده تا با همکاری یکدیگر ایران را توسعه و آباد نماییم .
لازم به ذکر است از نکات جالب این طرح در بافت شال و کلاه از هیچ ابزاری غیر از نخ کاموا استفاده نمی شود و با استفاده از کمترین وسایل انواع رومیزی و گلهای زیبا را درست کرده اند و این طرح بسیار مورد استقبال دانش آموزان و والدین آنها قرار گرفته است . در این طرح دانش آموزان در وقت کم و با ابتدایی ترین وسایل کارهای بسیار زیبایی  را درست کرده اند این طرح تا اخر سال تحصیلی ادامه پیدا خواهد کرد .
 


منبع : فرمانداری راور
بازدید : ۲۷۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲