مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۱۰/۰۷

افتتاح مرکز یادگیری محلی نسیم دانش

فرماندار و رییس شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی شهرستان راور :
 فراگیری مهارت های عملی همراه با علم موجب پیشرفت و توسعه جامعه می شود
 
فرماندار و رییس شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی شهرستان راور در مراسم افتتاح مرکز یادگیری محلی نسیم دانش ، فراگیری مهارت های عملی همراه با علم را موجب پیشرفت و توسعه جامعه دانست .
به مناسبت هفته سواد آموزی و با حضور فرماندار ورییس شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی ، شمس الدین پور رییس اداره ساماندهی  نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان ،نخعی مدیرآموزش و پرورش ، مرکز یادگیری محلی نسیم دانش افتتاح گردید .
در مراسم افتتاح این مرکز آقای میرصادقی فرماندار و رییس شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی شهرستان راور ضمن تبریک هفته سواد آموزی از همه کسانی که در جهت آموزش و بالا بردن سطح علمی و مهارتی افراد جامعه به خصوص شهرستان راور زحمت می کشند تقدیر و تشکر نمود . میرصادقی گفت اهمیت علم و علم آموزی آنقدر بالا است که خداوند نیز وقتی پیامبر را مبعوث نمود اولین آیه ای که بروی نازل شد  را توجه به علم دانست . و شخص پیامبرنیز براین امر تاکید نموده ودر جنگ ها نیز شرط آزادی اسرا را آموزش سواد به مسلمانان دانست .
فرماندار راور در ادامه به تشخیص درست امام راحل در اوایل انقلاب برای تشکیل نهضت سواد آموزی اشاره نمود و گفت رهبر انقلاب به پیروی از جد خود بحث فراگیری سواد و تشکیل نهضت سواد سواد آموزی را از مهمترین اولویت های اوایل پیروزی انقلاب  دانسته و آگاهی و پیشرفت جامعه رادر فراگیری سواد و علم و دانش می دانست .
میرصادقی به سواد آموزان توصیه نمود تا علاوه بر فراگیری سواد به آموزش کارهای عملی نیز پرداخته و آموزش مهارت های عملی را همراه با فراگیری علم موجب پیشرفت و توسعه جامعه دانست .
در ادامه داود شمس الدین پور رییس اداره ساماندهی نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان ضمن تبریک هفته سواد آموزی از زحمات تمام همکاران در جهت جذب و آموزش بیسوادان تقدیر و تشکر نمود و افتتاح مرکز یادگیری را زمینه ای برای بروز استعداد ها دانست و از فراگیران درخواست نمود تا علاوه بر فراگیری سواد و علم  و دانش استعداد  ،مهارت و توانمندی های خود را نیز در این مراکز به ظهور برسانند . وی مراکز یادگیری را ادامه دهنده فراگیری سواد دانست و از ادارات دیگر شهرستان نیز درخواست نمود تا با این مراکز مشارکت داشته باشند .
در ادامه حاضران در جلسه از نمایشگاه تولیدات و صنایع دستی سواد آموزان  شهرستان راور که در محل کانون حضرت زینب (س) برگزار شده بود بازدید  نمودند .    


منبع : فرمانداری راور


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲