مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش
۱۳۹۵/۰۹/۲۴

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش

فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان راور :  توجه به آموزش و پرورش ، باعث پیشرفت ، توسعه و عمران جامعه می شود
 آقای میرصادقی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان راور در جلسه شورا، توجه به آموزش و پرورش را باعث پیشرفت ، توسعه و عمران جامعه دانست .
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان  با حضور اعضای شورای در محل سالن شهید مطهری اداره آموزش و پرورش برگزار گردید . آقای میرصادقی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان راور ضمن تبریک هفته وحدت گفت باید در سایه وحدت و همدلی در کنار هم باشیم تا در کار خود موفق شویم و ضمن اشاره به فصل آغازین دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی گفت باید در کنار احترام گذاشتن به سلایق دیگران ، حفظ وحدت از مهمترین موضوع هاست و در مورد اهمیت شورای آموزش و پرورش و جایگاه قانونی آن مطالبی را بیان کرد و تاکید نمود که کار در آموزش و پرورش باید به صورت زیربنایی صورت گیرد چراکه ثمره کار در آینده مشخص می گردد و نتیجه هر فرهنگ سازی درآینده جامعه تاثیرگذار است . وی همچنین توجه به آموزش و پرورش را باعث پیشرفت و توسعه و عمران جامعه دانست و گفت باید با توجه ، کمک و یاری آموزش و پرورش آینده خوبی را برای شهر و دیار خود بسازیم و فرزندانی اثرگذار در شهر تربیت نماییم .
وی از تمامی ارگان ها و نهادها و همچنین والدین دانش آموزان خواست تا با تمام توان آموزش و پرورش را یاری رسانند و با حساسیت و مشارکت اجتماعی نسبت به این امر اهتمام داشته باشند.
میرصادقی اثرگذاری و جایگاه شوراهای آموزش و پرورش را بسیارزیاد دانست و بر برگزاری به موقع و حضور تمامی اعضاء در جلسات شورا تاکید نمود .
آقای میرصادقی فرماندار راور در خصوص املاک بلااستفاده آموزش و پرورش گفت در بعضی از روستاها بعضی از مدارس که بصورت بلا استفاده بوده و در حال تخریب هستند می توان از آنان برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی و اشتغال جوانان استفاده کرد آنان را به بخش خصوصی واگذار کرد .
در ادامه آقای نخعی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گزارشی از فعالیت ها و اقدامات آموزش و پرورش شهرستان ارائه نمود و از تمامی مدیران و روسای ادارات شهرستان که همیشه دست یاری آموزش و پرورش را با روی باز پذیرا بوده اند و در جهت رفع مشکلات این ارگان کوشیده اند تقدیر و تشکر نمود .
در ادامه دستور کار جلسه که در مورد تعیین تکلیف اراضی وقفی و بلا استفاده ، همکاری ادارات در خصوص تاسیسات زیربنایی به مدارس روستایی ، تعمیر و تجهیز فضاهای آموزشی و سالن آمفی تئاتر، اتمام کارهای نیمه تمام مدارس توسط ادارات تصمیمات لازم اتخاذ گردید .
در پایان جلسه شورا از مدیران ادارات شهرستان که تعامل و همکاری خوبی با آموزش و پرورش داشته اند توسط فرماندار و مدیر آموزش و پرورش تقدیر و تشکر به عمل آمد .
 


منبع : فرمانداری راور
بازدید : ۱۸۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲