به مناسبت آغاز هفته تامین اجتماعی ، آقای نیک خواه مدیر تامین اجتماعی شهرستان به همراه تعدادی از پرسنل آن اداره با فرماندار راور دیدار کردند .   آقای میر صادقی فرماندار راور به همراه آقای ارثیا بخشدار بخش مرکزی و آقای غیاثی مسئول راه و شهرسازی راور ازآغاز آسفالت محور کوهجر به بهاباد به طول 5.3کیلومتر بازدید نمودند.
در این بازدید آقای میرصادقی فرماندار راور گفت آسفالت محور گوهجر به بهاباد  به طول 5.3 کیلومتر با هزینه ای بالغ بر 950میلیون تومان از اعتبارت استانی و به پیمانکاری شرکت راهکوب آغاز و  انشاالله  تا بیست روز آینده خط کشی و نصب تابلو هشدار دهنده تکمیل و به بهره برداری می رسد.   جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف، حوادث و آسیب‏ ها را شناسیی کرده و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش های لازم بین آحاد مردم نهادینه سازد.
به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر، رئیس و جمعی از امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان با فرماندار راور دیدار کرد.
در این دیدار  فرماندار راور ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر از زحمات و تلاش های شبانه روزی نگارستانی رئیس و کارکنان جوان و با اخلاق جمعیت هلال احمر شهرستان که در طول سال بی منت و داوطلبانه به ارائه خدمات به حادثه دیدگان پرداخته تقدیر و تشکر نمود و افزود : جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف، حوادث و آسیب‏ ها را شناسیی کرده  و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش های لازم بین آحاد مردم نهادینه سازد که در این میان نقش جوانان و فعالین جمعیت هلال احمر  بسیار مهم است.
همچنین نگارستانی رئیس هلال احمر شهرستان به ارائه گزارش از آخرین وضعیت عملکرد  این اداره ، کارهای صورت گرفته و نیز  برنامه های آتی در سطح شهرستان پرداختند .   به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم و با حضور امام جمعه ، آقای میرصادقی فرماندار راور ، آقای صباحی معاون نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان ، آقای هدایتی معاون اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمان و جمعی از مسئولین شهرستان ، سالن اجتماعات یاس نبی (س) افتتاح و به بهره برداری رسید.
لازم به ذکر است که این سالن با زیر بنای 500 متر مربع با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد ریال در مدت شش ماه بهسازی گردید که این امر با حمایت خیرین و اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان صورت گرفت و کلیه امکانات برای برگزاری مراسم مختلف در این سالن در نظر گرفته شده است .